درباره ما

معامله‌گری و سرمایه‌گذاری طی دهه‌های اخیر و با پیشرفت فناوری‌های نوینی از جمله الگوریتم‌ها و ربات‌های هوشمند به یک حوزه جذاب و به ظاهر آسان برای کسب درآمد تبدیل شده است. در این بین برخی از بازارها از جمله صنعت ارزهای رمزنگاری شده به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد ذاتی، توجه تعداد زیادی از سرمایه‌گذاران سازمانی و خرد را به خود جلب کرده‌اند. با این وجود تنها آن دسته از افراد که رویکردی جامع به بازارها داشته و از توانایی تحلیل و یکپارچه‌سازی اطلاعات بهره‌مند هستند، می‌توانند به موفقیت برسند. پایگاه آموزشی و تحلیلی اِکوتِرِیل با درک این نیاز شکل گرفته و با هدف فراهم کردن بستری برای توانمندسازی معامله‌گران و سرمایه‌گذاران بنیانگذاری گردیده است.

در این پایگاه آخرین تحولات و تحلیل‌های تخصصی مرتبط با بازارهای بورس ایران، سهام ایالات متحده، جفت ارزها، کامودیتی‌ها و رمزارزها ارائه می‌شوند. علاوه بر این، مطالب آموزشی گردآوری و تهیه شده از معتبرترین و به‌روزترین منابع کمک می‌کنند تا کاربران با هر سطح از دانش بتوانند با مبانی هر یک از بازارها آشنا شده و با دنبال کردن محتواهای اختصاصی، حضوری آگاهانه‌تر و کم‌ریسک‌تر در بازارهای مالی داشته باشند. همچنین، افراد می‌توانند با ثبت نام در پایگاه و مراجعه به بخش گفتگو از نظرات و تحلیل‌های سایر کاربران استفاده نمایند و با یکدیگر تعامل داشته باشند. از جمله سایر بخش‌ها می‌توان به عملکرد بازارها، تقویم اقتصادی، پادکست‌های آموزشی و تحلیلی و نیز واژه‌نامه تخصصی بازارها به همراه توضیحات تکمیلی اشاره کرد.

اِکوتِرِیل به عنوان یکی از پیشگامان تحلیل جامع بازارهای مالی با بهره‌مندی از منابع بین المللی و به پشتوانه تیم‌های تخصصی خود در تلاش است تا با ارائه تجربیات و دستاوردها، مسیر بهینه رسیدن به سطوح اوج موفقیت در انواع بازارهای مالی را هموار نماید.

درباره ما

اِکوتِرِیل، پایگاه تحلیلی و آموزشی اقتصاد و بازارهای مالی

×